СТЯГНЕННЯ ДЕПОЗИТНИХ ВКЛАДІВ З БАНКУ ЧИ КРЕДИТНОЇ УСТАНОВИ

Якщо банк чи інша кредитна установа не видають депозитний вклад на вимогу вкладника, то змусити їх це зробити можливо лише за рішенням суду. Звичайно можна зачекати доки банк чи кредитна спілка самі не видадуть гроші, проте зважаючи на нестабільну ситуацію в банківській сфері в нашій державі, все може закінчитись введенням тимчасової адміністрації і подальшою ліквідацією банку. І добре якщо сума вашого вкладу разом з нарахованими процентами не перевищує 200 000,00 грн., адже в такому випадку цю суму буде виплачено Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Якщо ж ви є власником вкладу, розмір якого значно перевищує вказану суму, і банк чи інша кредитна установа не повертає його, наполегливо рекомендуємо вам якнайшвидше подати до суду позовну заяву про стягнення депозитного вкладу. Після ухвалення судом рішення, потрібно буде пред’явити його до примусового виконання у Державну виконавчу службу.

Чому обирають нас

З нами Ви економите свій
час та кошти

Вашими справами займаються професіонали

Як буде виглядати порядок роботи

1

Ви залишаєте заявку
на сайті

2

Надаємо
консультацію

3

Укладаємо
договір

4

Збираємо та аналізуємо матеріали справи

 

5

Визначаємо тактику ведення справи

6

Готуємо та подаємо документи до суду

7

Ведемо справу в суді чи іншій установі

8

Ви отримуєте бажаний результат

 

Вартість послуги

Консультація
від 200 грн.
Всі необхідні документи
від 1000 грн.
Оскарження рішень судів
від 1500 грн.
Комплексне ведення справи
від 5000 грн.

Точна вартість послуг розраховується індивідуально для кожної справи залежно від складності та обсягу робіт.

Відгуки Додати

Григорій
На протязі 11 років безуспішно судився за свої земельні паї.У минулому році порекомендували звернутися до адвокатської компанії "Юрпротект". Недавно суд першої інстанції виніс рішення,яким задовольнив мої позовні вимоги.У фірмі працює, на рідкість, професійна та порядна команда.Рекомендую усім, у кого є необхідність захистити свої законні права та інтереси.
Леонид
Очень благодарен юристам этой фирмы за то, что помогли мне оформить права на квартиру, которая перешла мне по наследству от моей мамы. Нотариус отказал в выдаче свидетельства поскольку у меня не документов на квартиру. Юрпротект взяла на себя все хлопоты этого дела. Я даже в суд на разу не ходил. Где-то через 3 месяца иск был удовлетворен и за мною было признано право собственности на квартиру.
Людмила
Обратилась в эту фирму для составления искового заявления. Написали за 2 дня. Дело сейчас находиться в суде.
Залиште заявку

Введіть свою контактну інформацію і ми передзвонимо Вам для надання первинної консультації

Або зателефонуйте нам прямо зараз за телефонами:

+380 (44) 360 78 25, +380 (97) 662 47 70