Визнання права власності на спадкове майно

В більшості випадків оформлення спадщини здійснює нотаріус. Проте на практиці нерідко трапляються випадки, коли за життя спадкодавець не оформив право власності на спадкове майно або правовстановлюючий документ на спадкове майно був втрачений. У цьому випадку нотаріус відмовить спадкоємцю у видачі свідоцтва про право на спадщину. Єдиним способом оформлення права на спадщину в такій ситуації є подання позову до суду за місцем знаходженням майна про визнання права власності на спадкове майно.

Чому обирають нас

З нами Ви економите свій
час та кошти

Вашими справами займаються професіонали

Як буде виглядати порядок роботи

1

Ви залишаєте заявку
на сайті

2

Надаємо
консультацію

3

Укладаємо
договір

4

Збираємо та аналізуємо матеріали справи

 

5

Визначаємо тактику ведення справи

6

Готуємо та подаємо документи до суду

7

Ведемо справу в суді чи іншій установі

8

Ви отримуєте бажаний результат

 

Вартість послуги

Консультація
від 200 грн.
Позовна заява
від 500 грн.
Оскарження рішень судів
від 1500 грн.
Комплексне ведення справи
від 5000 грн.

Точна вартість послуг розраховується індивідуально для кожної справи залежно від складності та обсягу робіт.

Антонина М. Возраст 65 лет. Пенсионер.
Випадок з практики

Обратилась к нам по поводу консультации по наследственному праву.
Сообщила, что после смерти ее мужа открылось наследство в виде квартиры в г. Киеве. Она отказалась от своей доли в пользу сына. Однако нотариус не выдает сыну свидетельство о праве на наследство, поскольку муж госпожи Антонины при жизни не зарегистрировал свое право собственности на эту квартиру.
Мы объяснили Антонине, что в таком случае нужно обращаться в суд с иском о признании права собственности на квартиру в порядке наследования и предложили свои услуги.
На следующий день госпожа Антонина вместе со свои сыном поручили ведение этого дела нам, и уже через три месяца они получили решение суда, которым было признано право собственности на указанную квартиру за сыном госпожи Антонины.
Пересмотреть решение суда.

Відгуки Додати

Григорій
На протязі 11 років безуспішно судився за свої земельні паї.У минулому році порекомендували звернутися до адвокатської компанії "Юрпротект". Недавно суд першої інстанції виніс рішення,яким задовольнив мої позовні вимоги.У фірмі працює, на рідкість, професійна та порядна команда.Рекомендую усім, у кого є необхідність захистити свої законні права та інтереси.
Леонид
Очень благодарен юристам этой фирмы за то, что помогли мне оформить права на квартиру, которая перешла мне по наследству от моей мамы. Нотариус отказал в выдаче свидетельства поскольку у меня не документов на квартиру. Юрпротект взяла на себя все хлопоты этого дела. Я даже в суд на разу не ходил. Где-то через 3 месяца иск был удовлетворен и за мною было признано право собственности на квартиру.
Людмила
Обратилась в эту фирму для составления искового заявления. Написали за 2 дня. Дело сейчас находиться в суде.
Залиште заявку

Введіть свою контактну інформацію і ми передзвонимо Вам для надання первинної консультації

Або зателефонуйте нам прямо зараз за телефонами:

+380 (44) 360 78 25, +380 (97) 662 47 70