Захист у кримінальних справах

Адвокати юридичної фірми "Юрпротект" надають комплексну правову допомогу, спрямовану на захист підозрюваного чи обвинуваченого на всіх стадіях кримінального провадження. Детальніше...


Ми захищаємо на будь-якій стадії незалежно від складності справи, проте варто пам’ятати, що чим раніше клієнт звернеться за юридичною допомогою, тим ефективнішим буде його захист. Навіть якщо вас викликають в якості свідка, особливо щодо злочинів в сфері господарської діяльності, обов’язково потрібно користуватись послугами адвоката. Адже не секрет, що доволі часто після першого допиту свідок стає підозрюваним і надані ним показання можуть значно полегшити роботу слідчого.
Захист в кримінальному провадженні, який забезпечують наші адвокати, включає в себе правову допомогу на всіх стадіях кримінального провадження, а саме:

  • на досудовому розслідуванні;
  • під час судового розгляду справи;
  • при оскаржені вироку чи ухвали суду в апеляційному та касаційному порядку.

Впродовж всієї справи адвокат займається збором доказів, що виправдовують або пом'якшують ступінь провини клієнта, а також контролює дотримання органом досудового розслідування права свого клієнта. Адвокат здійснює захист свого клієнта, фактично будучи присутнім при проведенні кожної слідчої або процесуальної дії, а також шляхом подачі відповідних клопотань з метою поліпшення процесуального статусу для свого підзахисного. Під час судового розгляду справи адвокат обирає найбільш ефективну стратегію і тактику судового процесу. На цій стадії адвокат відкриває нові докази, ініціює допити свідків у справі, проведення судових експертиз та інших процесуальних дій, подає клопотання. Адвокати юридичної фірми "Юрпротект" спеціалізуються на наданні правової допомоги з питань злочинів у сфері господарської діяльності, тому звернувшись до нас за консультацією, ви можете бути впевненими в послугах високої якості.

Чому обирають нас

З нами Ви економите свій
час та кошти

Вашими справами займаються професіонали

Як буде виглядати порядок роботи

1

Ви залишаєте заявку
на сайті

2

Надаємо
консультацію

3

Укладаємо
договір

4

Збираємо та аналізуємо матеріали справи

 

5

Визначаємо тактику ведення справи

6

Готуємо та подаємо документи до суду

7

Ведемо справу в суді чи іншій установі

8

Ви отримуєте бажаний результат

 

Вартість послуги

Захист в кримінальних справах
від 5000 грн.

Точна вартість послуг розраховується індивідуально для кожної справи залежно від складності та обсягу робіт.

Відгуків немає, станьте першим, залиште свій відгук. Додати

Залиште заявку

Введіть свою контактну інформацію і ми передзвонимо Вам для надання первинної консультації

Або зателефонуйте нам прямо зараз за телефонами:

+380 (44) 360 78 25, +380 (97) 662 47 70